آرم دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان

دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خراسان رضوى

شهر: قوچان

دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان یک دانشگاه دولتی در شهر قوچان، استان خراسان رضوى است و در سال 1388 تاسیس شده است. در حال حاضر 2600 دانشجو و 190 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 353 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «نانوتیر» و «وابستگی ابعادی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
353
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
2600 نفر
کل اساتید
190 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان

دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان تاکنون 353 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 17 مقاله ژورنالی و 336 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 104 مقاله مشترک با 46 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان

شرکای علمی اصلی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان در سال 1397 موضوع نانوتیر و وابستگی ابعادی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان
نام مرکز: دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خراسان رضوى شهر: قوچان آدرس: کیلومتر 5 جاده قوچان مشهد- دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان وبسایت دانشگاه: http://www.qiet.ac.ir/ شماره تلفن: 051-47344001 شماره فکس: 051-47344001
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران