آرم مؤسسه تحقیقات برنج کشور

مؤسسه تحقیقات برنج کشور

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: گیلان

شهر: رشت

مؤسسه تحقیقات برنج کشور یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر رشت، استان گیلان است. و در سال 1342 تاسیس شده است. در حال حاضر 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1099 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.مؤسسه تحقیقات برنج کشور صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است علاوه بر این تاکنون 231 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مؤسسه تحقیقات برنج کشور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران مؤسسه تحقیقات برنج کشور بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «اسمولیت ها» و «پرولین» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1099
کل مقالات ISI
231 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
746 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مؤسسه تحقیقات برنج کشور

نمودار مقابل رتبه (Rank) مؤسسه تحقیقات برنج کشور را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مؤسسه تحقیقات برنج کشور در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مؤسسه تحقیقات برنج کشور

مؤسسه تحقیقات برنج کشور تاکنون 1099 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 517 مقاله ژورنالی و 582 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مؤسسه تحقیقات برنج کشور را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مؤسسه تحقیقات برنج کشور نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مؤسسه تحقیقات برنج کشور دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مؤسسه تحقیقات برنج کشور

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 231 مقاله توسط پژوهشگران مؤسسه تحقیقات برنج کشور در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مؤسسه تحقیقات برنج کشور را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مؤسسه تحقیقات برنج کشور

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مؤسسه تحقیقات برنج کشور را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مؤسسه تحقیقات برنج کشور برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران مؤسسه تحقیقات برنج کشور ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای مؤسسه تحقیقات برنج کشور که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری مؤسسه تحقیقات برنج کشور
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مؤسسه تحقیقات برنج کشور با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مؤسسه تحقیقات برنج کشور شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مؤسسه تحقیقات برنج کشور در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1084 مقاله مشترک با 103 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مؤسسه تحقیقات برنج کشور با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مؤسسه تحقیقات برنج کشور

شرکای علمی اصلی مؤسسه تحقیقات برنج کشور طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مؤسسه تحقیقات برنج کشور ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی مؤسسه تحقیقات برنج کشور به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مؤسسه تحقیقات برنج کشور در سال 1402 موضوع اسمولیت ها و پرولین می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مؤسسه تحقیقات برنج کشور در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مؤسسه تحقیقات برنج کشور بوده است.

طرح های پژوهشی مؤسسه تحقیقات برنج کشور*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مؤسسه تحقیقات برنج کشور به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 746 طرح پژوهشی توسط مؤسسه تحقیقات برنج کشور انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی مؤسسه تحقیقات برنج کشور

اساتید و اعضای هیات علمی مؤسسه تحقیقات برنج کشور که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای مؤسسه تحقیقات برنج کشور
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از مؤسسه تحقیقات برنج کشور در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی مؤسسه تحقیقات برنج کشور

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مؤسسه تحقیقات برنج کشور
نام مرکز: مؤسسه تحقیقات برنج کشور نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: گیلان شهر: رشت آدرس: رشت - کیلومتر 15 جاده تهران-صندوق پستی 1658 وبسایت دانشگاه: http://berenj.areo.ir/ شماره تلفن: 013-33690052 شماره فکس: 013-33690051
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران