آرم مؤسسه تحقیقات برنج کشور

مؤسسه تحقیقات برنج کشور

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: گيلان

شهر: رشت

مؤسسه تحقیقات برنج کشور در سال 1342 تاسیس شده است. در حال حاضر 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 575 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 208 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مؤسسه تحقیقات برنج کشور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران مؤسسه تحقیقات برنج کشور بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «برنج» و «آب» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
575
کل مقالات ISI
208 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ مؤسسه تحقیقات برنج کشور

نمودار مقابل رتبه (Rank) مؤسسه تحقیقات برنج کشور را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مؤسسه تحقیقات برنج کشور در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مؤسسه تحقیقات برنج کشور

مؤسسه تحقیقات برنج کشور تاکنون 575 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 75 مقاله ژورنالی و 500 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مؤسسه تحقیقات برنج کشور را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مؤسسه تحقیقات برنج کشور نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مؤسسه تحقیقات برنج کشور دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مؤسسه تحقیقات برنج کشور

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 208 مقاله توسط پژوهشگران مؤسسه تحقیقات برنج کشور در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مؤسسه تحقیقات برنج کشور را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مؤسسه تحقیقات برنج کشور

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مؤسسه تحقیقات برنج کشور را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مؤسسه تحقیقات برنج کشور برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مؤسسه تحقیقات برنج کشور ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مؤسسه تحقیقات برنج کشور در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 550 مقاله مشترک با 77 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مؤسسه تحقیقات برنج کشور با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی مؤسسه تحقیقات برنج کشور به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مؤسسه تحقیقات برنج کشور در سال 1397 موضوع برنج و آب می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مؤسسه تحقیقات برنج کشور در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مؤسسه تحقیقات برنج کشور بوده است.

اعضای هیأت علمی مؤسسه تحقیقات برنج کشور
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی مؤسسه تحقیقات برنج کشور در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مؤسسه تحقیقات برنج کشور
نام مرکز: مؤسسه تحقیقات برنج کشور نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: گيلان شهر: رشت آدرس: رشت - کیلومتر 15 جاده تهران-صندوق پستی 1658 وبسایت دانشگاه: http://berenj.areo.ir/ شماره تلفن: 013-33690052 شماره فکس: 013-33690051
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران