آرم مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی

مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: گلستان

شهر: گرگان

مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر گرگان، استان گلستان است. و در سال 1379 تاسیس شده است. در حال حاضر 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 53 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «فیتوپلانکتون» و «فیتوپلانکتون» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
53
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی

مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی تاکنون 53 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 26 مقاله ژورنالی و 27 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 47 مقاله مشترک با 21 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی

شرکای علمی اصلی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی در سال 1403 موضوع فیتوپلانکتون و فیتوپلانکتون می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی در سال 1403 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی بوده است.

طرح های پژوهشی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی

اساتید و اعضای هیات علمی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی
نام مرکز: مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: گلستان شهر: گرگان آدرس: وبسایت دانشگاه: http://giwasrc.ifro.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران