آرم دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان

دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: مازندران

شهر: سارى

دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان یک موسسه غیرانتفاعی در شهر سارى، استان مازندران است. و در سال 1384 تاسیس شده است. در حال حاضر 2200 دانشجو و 130 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 383 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 26 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «معماری پایدار» و «پروژه های عمرانی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
383
کل مقالات ISI
26 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
2200 نفر
کل اساتید
130 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان

دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان تاکنون 383 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 14 مقاله ژورنالی و 369 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 26 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان برگزار شده است. لیست همه همایشها

  • دستاوردهاي نوين در مطالعات سبز محاسبات،كاربردها و چالش ها

    دستاوردهاي نوين در مطالعات سبز محاسبات،كاربردها و چالش ها

    مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 214 مقاله مشترک با 60 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان

شرکای علمی اصلی دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1398 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان در سال 1398 موضوع معماری پایدار و پروژه های عمرانی می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

اخبار دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان
متاسفانه اخبار دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان در لیست اخبار خروجی در پایگاه اخبار علمی تاکنون ثبت نشده است. اخبار علمی بزرگترین و جامعترین مرجع انتشار اخبار دانشگاهی و پژوهشی کشور است که به صورت آنلاین بیش از یکهزار دانشگاه و پژوهشگاه کشور را رصد نموده و اخبار لحظه ای را در اختیار پژوهشگران قرار میدهد.
آرم اخبارعلمی
افراد مهم علمی دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان
نام مرکز: دانشگاه غیر انتفاعی مازیار رویان نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: مازندران شهر: سارى آدرس: مازندران،رویان رو به روی شهرک هایگاشن وبسایت دانشگاه: http://maziar.ac.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران