آرم دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان

دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: مازندران

شهر: ساری

دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان یک موسسه غیرانتفاعی در شهر ساری، استان مازندران است. و در سال 1384 تاسیس شده است. در حال حاضر 2200 دانشجو و 130 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 508 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 28 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1401 پژوهشگران دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «رابطه عاطفی» و «برند» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
508
کل مقالات ISI
28 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
2200 نفر
کل اساتید
130 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان

دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان تاکنون 508 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 37 مقاله ژورنالی و 471 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 28 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 324 مقاله مشترک با 76 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان

شرکای علمی اصلی دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1401 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان در سال 1401 موضوع رابطه عاطفی و برند می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان در سال 1401 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

اخبار دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان
متاسفانه اخبار دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان در لیست اخبار خروجی در پایگاه اخبار علمی تاکنون ثبت نشده است. اخبار علمی بزرگترین و جامعترین مرجع انتشار اخبار دانشگاهی و پژوهشی کشور است که به صورت آنلاین بیش از یکهزار دانشگاه و پژوهشگاه کشور را رصد نموده و اخبار لحظه ای را در اختیار پژوهشگران قرار میدهد.
آرم اخبارعلمی
افراد مهم علمی دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان
نام مرکز: دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: مازندران شهر: ساری آدرس: مازندران،رویان رو به روی شهرک هایگاشن وبسایت دانشگاه: http://maziar.ac.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران