آرم پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1377 تاسیس شده است. در حال حاضر 23 دانشجو و 11 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 429 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی صاحب امتیاز و ناشر 8 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ارزیابی روان سنجی» و «ارزیابی روان سنجی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
429
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
8 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
23 نفر
کل اساتید
11 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی تاکنون 429 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 359 مقاله ژورنالی و 70 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی ناشر 8 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  1
 • مرکز رشد
  0
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  0


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 591 مقاله مشترک با 96 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

شرکای علمی اصلی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در سال 1403 موضوع ارزیابی روان سنجی و ارزیابی روان سنجی می باشد.

طرح های پژوهشی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

اساتید و اعضای هیات علمی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی
نام مرکز: پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران – خیابان استاد مطهری – خیابان میرعماد – کوچه پنجم – پلاک ۳ وبسایت دانشگاه: http://ssrc.ac.ir/ شماره تلفن: 021- 88748083 شماره فکس: 021-88739092
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران