آرم دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در سال 1365 تاسیس شده است. در حال حاضر 490 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 32 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی استاستخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «حقوق بین الملل» و «حقوق بشر» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
32
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
490 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام تاکنون 32 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2 مقاله ژورنالی و 30 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 17 مقاله مشترک با 7 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در سال 1397 موضوع حقوق بین الملل و حقوق بشر می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام
نام مرکز: دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: : تهران – اتوبان شهید بابایی – بعد از ‍پل لشکرک – دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام وبسایت دانشگاه: https://ihuo.ac.ir شماره تلفن: 021-77104834 – 73826310 شماره فکس: 021-77104836
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران