آرم پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران

پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در سال 1368 تاسیس شده است. در حال حاضر 53 دانشجو و 75 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 90 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است علاوه بر این تاکنون 35 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «دینامیک سیالات محاسباتی» و «بلورساز (dtb)» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
90
کل مقالات ISI
35 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
53 نفر
کل اساتید
75 نفر
مساحت (مترمربع)
160,000
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران

پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران تاکنون 90 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 5 مقاله ژورنالی و 85 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 35 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 42 مقاله مشترک با 27 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در سال 1397 موضوع دینامیک سیالات محاسباتی و بلورساز (dtb) می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران بوده است.

اعضای هیأت علمی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
نام مرکز: پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: کیلومتر 17 اتوبان تهران کرج- شهرک علم و فناوری- بلوار دانش- پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران وبسایت دانشگاه: http://www.ccerci.ac.ir/ شماره تلفن: 44787720-40 شماره فکس: 44787454
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران