آرم سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در سال 1369 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 91 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «نشریه 4311» و «قرار داد های مهندسی عمران» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
91
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

نمودار مقابل رتبه (Rank) سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور تاکنون 91 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 4 مقاله ژورنالی و 87 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 53 مقاله مشترک با 31 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در سال 1397 موضوع نشریه 4311 و قرار داد های مهندسی عمران می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور بوده است.

اعضای هیأت علمی سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
نام مرکز: سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: سعادت آباد-میدان قیصر امین پور(میدان شهرداری)-بلوار شهرداری شمالی -نبش کوچه رز-ساختمان شماره یک سازمان زندان ها وبسایت دانشگاه: http://www.re-prisons.ir شماره تلفن: 02122356300 شماره فکس: 02122356300
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران