آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: يزد

شهر: يزد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد یک دانشگاه آزاد در شهر يزد، استان يزد است و در سال 1374 تاسیس شده است. در حال حاضر 290 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 6188 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 20 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1742 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «معماری» و «عملکرد» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
6188
کل مقالات ISI
1742 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
20 همایش
کل دانشجویان
290 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد تاکنون 6188 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 204 مقاله ژورنالی و 5984 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1742 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 20 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • يازدهمين همايش ملي نوروژنتيك ايران

  يازدهمين همايش ملي نوروژنتيك ايران

  مشاهده جزئیات
 • همايش علمي فرهنگ رضوي و بانوان فرهيخته و نيكوكار- بزرگداشت بانو ستي فاطمه

  همايش علمي فرهنگ رضوي و بانوان فرهيخته و نيكوكار- بزرگداشت بانو ستي فاطمه

  مشاهده جزئیات
 • سومين همايش ملي كاربرد مدل هاي پيشرفته تحليل فضايي(سنجش از دور و GIS) در آمايش سرزمين

  سومين همايش ملي كاربرد مدل هاي پيشرفته تحليل فضايي(سنجش از دور و GIS) در آمايش سرزمين

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش ملي سبك زندگي و سلامت

  دومين همايش ملي سبك زندگي و سلامت

  مشاهده جزئیات
 • نخستين همايش ملي يزد ميراث جهاني فرصت ها و ايده هاي توسعه با رويكرد گردشگري

  نخستين همايش ملي يزد ميراث جهاني فرصت ها و ايده هاي توسعه با رويكرد گردشگري

  مشاهده جزئیات
 • همايش ملي شركت هاي دانش بنيان از منظر حقوق و اقتصاد با تكيه بر عناصر اقتصاد مقاومتي

  همايش ملي شركت هاي دانش بنيان از منظر حقوق و اقتصاد با تكيه بر عناصر اقتصاد مقاومتي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 3300 مقاله مشترک با 264 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

شرکای علمی اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در سال 1397 موضوع معماری و عملکرد می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: يزد شهر: يزد آدرس: صفائیه، بلوار شهدای گمنام کدپستی: 8916871967 وبسایت دانشگاه: http://www.iauyazd.ac.ir/ شماره تلفن: 035-31872200 شماره فکس: 035-38214810
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران