آرم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: آذربايجان شرقى

شهر: تبريز

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در سال 1326 تاسیس شده است. در حال حاضر 8500 دانشجو و 716 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1667 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز صاحب امتیاز و ناشر 6 مجله تخصصی است و تا کنون 10 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 14075 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «طب سنتی» و «فرایند تحلیل شبکه ای» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1667
کل مقالات ISI
14075 مقاله
کل مجلات
6 ژورنال
کل کنفرانسها
10 همایش
کل دانشجویان
8500 نفر
کل اساتید
716 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز تاکنون 1667 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 312 مقاله ژورنالی و 1355 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 14075 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 10 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • بيست و چهارمين كنفرانس بين المللي جامعه ايمن

  بيست و چهارمين كنفرانس بين المللي جامعه ايمن

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين كنگره سراسري نورماسكولار ايران

  چهارمين كنگره سراسري نورماسكولار ايران

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنگره بين المللي بيماري هاي عروقي ريه

  سومين كنگره بين المللي بيماري هاي عروقي ريه

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين كنگره درماتولوژي شمالغرب ايران

  چهارمين كنگره درماتولوژي شمالغرب ايران

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنگره بين المللي تازه هاي پيشگيري، تشخيص و درمان سرطان هاي دستگاه گوارش

  دومين كنگره بين المللي تازه هاي پيشگيري، تشخيص و درمان سرطان هاي دستگاه گوارش

  مشاهده جزئیات
 • دومين سمپوزيوم كاربرد سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي در بيماري هاي گوارش و كبد

  دومين سمپوزيوم كاربرد سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي در بيماري هاي گوارش و كبد

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز ناشر 6 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 871 مقاله مشترک با 115 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در سال 1397 موضوع طب سنتی و فرایند تحلیل شبکه ای می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز
نام مرکز: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: آذربايجان شرقى شهر: تبريز آدرس: خیابان آزادی- خیابان گلگشت- ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی وبسایت دانشگاه: http://www.tbzmed.ac.ir/ شماره تلفن: 33355921 شماره فکس: 33359680
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران