آرم دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: کرمان

شهر: کرمان

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته یک دانشگاه دولتی در شهر کرمان، استان کرمان است. و در سال 1386 تاسیس شده است. در حال حاضر 880 دانشجو و 120 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3398 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است علاوه بر این تاکنون 1945 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «غلاف های زیرکونیمی» و «آلیاژ FECRAL» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3398
کل مقالات ISI
1945 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
880 نفر
کل اساتید
120 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
C

رتبه‌ دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته تاکنون 3398 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 833 مقاله ژورنالی و 2565 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته دسترسی داشته باشید.

نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1945 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  1
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  2
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  2


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 2275 مقاله مشترک با 178 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

شرکای علمی اصلی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در سال 1403 موضوع غلاف های زیرکونیمی و آلیاژ FECRAL می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته
نام مرکز: دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: کرمان شهر: کرمان آدرس: انتهای اتوبان هفت باغ علوی-کد پستی : ۷۶۳۱۱۳۳۱۳۱ وبسایت دانشگاه: http://www.kgut.ac.ir/ شماره تلفن: 03433776611 شماره فکس: 03433776617
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران