آرم پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1347 تاسیس شده است. در حال حاضر 20 دانشجو و 29 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 346 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 170 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «هستان شناسی» و «آزمون استفاده پذیری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
346
کل مقالات ISI
170 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
20 نفر
کل اساتید
29 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
B+

رتبه‌ پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) تاکنون 346 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 214 مقاله ژورنالی و 132 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 170 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نمودار روبرو شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.نمودار روبرو شامل دو سری داده است. نمودار روبرو شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.نمودار روبرو شامل دو سری داده است.

  تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  1
 • مرکز رشد
  0
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  2
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  27


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 266 مقاله مشترک با 69 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

شرکای علمی اصلی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) در سال 1402 موضوع هستان شناسی و آزمون استفاده پذیری می باشد.

طرح های پژوهشی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

اساتید و اعضای هیات علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)
نام مرکز: پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: خیابان انقلاب - تقاطع فلسطین - شمارهء ۱۰۹۰.کدپستی ۱۳۱۵۷۷۳۳۱۴ وبسایت دانشگاه: http://www.irandoc.ac.ir/ شماره تلفن: 66494980- 66951430 شماره فکس: 66462254
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران