آرم موسسه آموزش عالی ادیبان

موسسه آموزش عالی ادیبان

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: سمنان

شهر: گرمسار

موسسه آموزش عالی ادیبان در سال 1385 تاسیس شده است. در حال حاضر 2500 دانشجو و 87 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 114 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 4 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی ادیبان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی ادیبان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «الکترواکلوگرام (eog)» و «آنتن میکرواستریپ فراپهن باند» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
114
کل مقالات ISI
4 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
2500 نفر
کل اساتید
87 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی ادیبان

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی ادیبان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی ادیبان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی ادیبان

موسسه آموزش عالی ادیبان تاکنون 114 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1 مقاله ژورنالی و 113 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی ادیبان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی ادیبان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی ادیبان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی ادیبان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 4 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی ادیبان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی ادیبان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
 • پوستر کنفرانس

  Pattern formation using L-systems: A case study in forming Neyname's words

 • پوستر کنفرانس

  Design of wideband microstrip antenna with spiral slot on ground plane

 • پوستر کنفرانس

  Compact Chip-Resistor Loaded Active Integrated Patch Antenna for ISM Band Applications

 • پوستر کنفرانس

  Compact UWB antennas with inverted E- and F-shaped slots for bandnotch characteristics

همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی ادیبان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی ادیبان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه آموزش عالی ادیبان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی ادیبان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی ادیبان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 66 مقاله مشترک با 21 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی ادیبان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی ادیبان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی ادیبان در سال 1397 موضوع الکترواکلوگرام (eog) و آنتن میکرواستریپ فراپهن باند می باشد.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی ادیبان
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی ادیبان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه آموزش عالی ادیبان
نام مرکز: موسسه آموزش عالی ادیبان نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: سمنان شهر: گرمسار آدرس: ضلع شمالی جاده مشهد-تهران، بین پل هوایی و شهرک صنعتی گرمسار، موسسه آموزش عالی ادیبان وبسایت دانشگاه: http://adiban.ac.ir/ شماره تلفن: 023- 34557261-68 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران