آرم دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی

دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: سمنان

شهر: ایوانکی

دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی یک موسسه غیرانتفاعی در شهر ایوانکی، استان سمنان است. و در سال 1383 تاسیس شده است. در حال حاضر 4300 دانشجو و 245 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1112 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 26 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1400 پژوهشگران دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مدیریت ریسک» و «مدیریت پروژه» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1112
کل مقالات ISI
26 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
4300 نفر
کل اساتید
245 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی

دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی تاکنون 1112 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 86 مقاله ژورنالی و 1026 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 26 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 421 مقاله مشترک با 96 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی

شرکای علمی اصلی دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1400 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی در سال 1400 موضوع مدیریت ریسک و مدیریت پروژه می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی در سال 1400 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی
نام مرکز: دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی ایوان کی نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: سمنان شهر: ایوانکی آدرس: : ایوان کی- بلوار آیت الله طالقانی - خیابان دانشگاه-کدپستی : ۹۹۸۸۸-۳۵۹۱۸ وبسایت دانشگاه: http://www.eyc.ac.ir/ شماره تلفن: 023-34521563 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران