آرم دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول

دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خوزستان

شهر: دزفول

دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در سال 1351 تاسیس شده است. در حال حاضر 2346 دانشجو و 61 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 799 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 189 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «بارگذاری انفجار» و «طراحی لرزه ای» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
799
کل مقالات ISI
189 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
2346 نفر
کل اساتید
61 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول

دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول تاکنون 799 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 33 مقاله ژورنالی و 766 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 189 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 513 مقاله مشترک با 72 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در سال 1397 موضوع بارگذاری انفجار و طراحی لرزه ای می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول
ارتباط با دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول
نام مرکز: دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خوزستان شهر: دزفول آدرس: دزفول روبروی پایگاه چهارم شکاری دزفول دانشگاه صنعتی جندی شاپور-دزفول-صندوق پستی :334-64615 وبسایت دانشگاه: http://www.jsu.ac.ir شماره تلفن: +98-(61) 42428000,42420992 شماره فکس: 61-42426666
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران