آرم پژوهشگاه هوافضا

پژوهشگاه هوافضا

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه هوافضا در سال 1375 تاسیس شده است. در حال حاضر 35 دانشجو و 41 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 105 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه هوافضا صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط پژوهشگاه هوافضا برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 139 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه هوافضا را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران پژوهشگاه هوافضا بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «پردازش موازی» و «الکترواسپری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
105
کل مقالات ISI
139 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
35 نفر
کل اساتید
41 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشگاه هوافضا

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه هوافضا را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه هوافضا در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه هوافضا

پژوهشگاه هوافضا تاکنون 105 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 6 مقاله ژورنالی و 99 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه هوافضا را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه هوافضا نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه هوافضا دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه هوافضا

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 139 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه هوافضا در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه هوافضا را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه هوافضا

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه هوافضا را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط پژوهشگاه هوافضا برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران پژوهشگاه هوافضا ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای پژوهشگاه هوافضا که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه هوافضا در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 59 مقاله مشترک با 20 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه هوافضا با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه هوافضا به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه هوافضا در سال 1397 موضوع پردازش موازی و الکترواسپری می باشد.

اعضای هیأت علمی پژوهشگاه هوافضا
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی پژوهشگاه هوافضا در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان پژوهشگاه هوافضا
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان پژوهشگاه هوافضا در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با پژوهشگاه هوافضا
نام مرکز: پژوهشگاه هوافضا نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: شهرک قدس، خیابان مهستان بن بست هوافضا، پژوهشگاه هوافضا وبسایت دانشگاه: http://www.ari.ac.ir/ شماره تلفن: 88366030-39 شماره فکس: 88362011
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران