آرم دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خوزستان

شهر: اهواز

دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در سال 1388 تاسیس شده است. در حال حاضر 314 دانشجو و 88 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 58 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 12 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه صنعتی شهدای هویزه را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه صنعتی شهدای هویزه بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سیانوباکتری» و «مقابله با ریزگردها» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
58
کل مقالات ISI
12 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
314 نفر
کل اساتید
88 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه صنعتی شهدای هویزه را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

دانشگاه صنعتی شهدای هویزه تاکنون 58 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1 مقاله ژورنالی و 57 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه صنعتی شهدای هویزه را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه صنعتی شهدای هویزه نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه صنعتی شهدای هویزه دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 12 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی شهدای هویزه را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه صنعتی شهدای هویزه را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه صنعتی شهدای هویزه برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه صنعتی شهدای هویزه ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 20 مقاله مشترک با 12 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه صنعتی شهدای هویزه با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در سال 1397 موضوع سیانوباکتری و مقابله با ریزگردها می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه صنعتی شهدای هویزه
  • رضا منصوری
    رضا منصوری دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شهدای هویزه
ارتباط با دانشگاه صنعتی شهدای هویزه
نام مرکز: دانشگاه صنعتی شهدای هویزه نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خوزستان شهر: اهواز آدرس: سوسنگرد – کوی فرهنگیان – کدپستی: 78986– 64418 محوطه اصلی دانشگاه در حال ساخت: کیلومتر 40 جاده اهواز – دشت آزادگان – بین سوسنگرد و مزار شهدای هویزه وبسایت دانشگاه: شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران