آرم پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)

پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1377 تاسیس شده است. در حال حاضر 66 دانشجو و 39 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 509 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 144 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1399 پژوهشگران پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «بازاریابی ویروسی» و «وفاداری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
509
کل مقالات ISI
144 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
66 نفر
کل اساتید
39 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)

پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) تاکنون 509 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 145 مقاله ژورنالی و 364 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 144 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  1


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 355 مقاله مشترک با 63 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)

شرکای علمی اصلی پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1399 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) در سال 1399 موضوع بازاریابی ویروسی و وفاداری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) در سال 1399 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) بوده است.

طرح های پژوهشی پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)
 • زهرا رنجبر
  زهرا رنجبر هیأت علمی و رئیس موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش

اساتید و اعضای هیات علمی پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش)
نام مرکز: پژوهشگاه رنگ (موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش) نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: بزرگراه صیاد شیرازی (به سمت شمال) خروجی لویزان، میدان حسین آباد، خیابان وفامنش، نبش کوچه شمس، پلاک ۵۵، کد پستی: ۱۶۶۸۸۳۶۴۷۱ وبسایت دانشگاه: http://www.icrc.ac.ir/ شماره تلفن: 22969777 شماره فکس: 22947537
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران