آرم دانشگاه شاهد

دانشگاه شاهد

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه شاهد در سال 1369 تاسیس شده است. در حال حاضر 5000 دانشجو و 325 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3253 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه شاهد صاحب امتیاز و ناشر 9 مجله تخصصی است و تا کنون 4 همایش توسط دانشگاه شاهد برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3815 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه شاهد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه شاهد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «فضای مجازی» و «کارآفرینی سازمانی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3253
کل مقالات ISI
3815 مقاله
کل مجلات
9 ژورنال
کل کنفرانسها
4 همایش
کل دانشجویان
5000 نفر
کل اساتید
325 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه شاهد

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه شاهد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه شاهد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه شاهد

دانشگاه شاهد تاکنون 3253 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 601 مقاله ژورنالی و 2652 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه شاهد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه شاهد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه شاهد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه شاهد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3815 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه شاهد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه شاهد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه شاهد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه شاهد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 4 همایش توسط دانشگاه شاهد برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه شاهد ناشر 9 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه شاهد که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه شاهد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1925 مقاله مشترک با 231 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه شاهد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه شاهد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه شاهد در سال 1397 موضوع فضای مجازی و کارآفرینی سازمانی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه شاهد

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه شاهد
ارتباط با دانشگاه شاهد
نام مرکز: دانشگاه شاهد نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران، بزرگراه خلیج فارس ( تهران - قم ) ، رو به روی حرم مطهر امام خمینی (ره) ، دانشگاه شاهد-کدپستی: 3319118651 -صندوق پستی :18155/159 وبسایت دانشگاه: http://www.shahed.ac.ir شماره تلفن: 021-51210 , 51215080-81 شماره فکس: 021-51215082
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران