مرکز ملی تحقیقات شوری در سال 1379 تاسیس شده است. در حال حاضر 8 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 177 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.مرکز ملی تحقیقات شوری صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط مرکز ملی تحقیقات شوری برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 14 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز ملی تحقیقات شوری را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران مرکز ملی تحقیقات شوری بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «علوفه» و «عملکرد» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
177
کل مقالات ISI
14 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
8 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ مرکز ملی تحقیقات شوری

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز ملی تحقیقات شوری را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز ملی تحقیقات شوری در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز ملی تحقیقات شوری

مرکز ملی تحقیقات شوری تاکنون 177 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 10 مقاله ژورنالی و 167 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز ملی تحقیقات شوری را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز ملی تحقیقات شوری نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز ملی تحقیقات شوری دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مرکز ملی تحقیقات شوری

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 14 مقاله توسط پژوهشگران مرکز ملی تحقیقات شوری در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز ملی تحقیقات شوری را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز ملی تحقیقات شوری

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز ملی تحقیقات شوری را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط مرکز ملی تحقیقات شوری برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مرکز ملی تحقیقات شوری ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز ملی تحقیقات شوری در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 148 مقاله مشترک با 40 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز ملی تحقیقات شوری با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز ملی تحقیقات شوری به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز ملی تحقیقات شوری در سال 1397 موضوع علوفه و عملکرد می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز ملی تحقیقات شوری در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز ملی تحقیقات شوری بوده است.

اعضای هیأت علمی مرکز ملی تحقیقات شوری
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی مرکز ملی تحقیقات شوری در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مرکز ملی تحقیقات شوری
نام مرکز: مرکز ملی تحقیقات شوری نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: يزد شهر: يزد آدرس: انتهای بلوار آزادگان، خیابان نهالستان کدپستی 8917357676 وبسایت دانشگاه: http://shoori.areo.ir/ شماره تلفن: 35218700 -35218701 شماره فکس: 35218702
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران