آرم پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: البرز

شهر: طالقان

پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در سال 1379 تاسیس شده است. در حال حاضر 46 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 811 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 866 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تغییر اقلیم» و «سیتوکینین» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
811
کل مقالات ISI
866 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
46 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران تاکنون 811 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 74 مقاله ژورنالی و 737 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 866 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 826 مقاله مشترک با 104 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در سال 1397 موضوع تغییر اقلیم و سیتوکینین می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران بوده است.

اعضای هیأت علمی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران
نام مرکز: پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: البرز شهر: طالقان آدرس: بلوار شهید فهمیده -روبروی بانک کشاورزی-پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران- کد پستی: 3135933151 وبسایت دانشگاه: http://www.abrii.ac.ir/ شماره تلفن: 32703536 -32709652 شماره فکس: 32701067
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران