مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر محمودآباد، استان مازندران است. و در سال 1367 تاسیس شده است. در حال حاضر 6 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 60 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 1 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «کسب و کار نوین» و «کارآفرینی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
60
کل مقالات ISI
1 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
6 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز

مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز تاکنون 60 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 8 مقاله ژورنالی و 52 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1 مقاله توسط پژوهشگران مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 37 مقاله مشترک با 16 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز

شرکای علمی اصلی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز در سال 1402 موضوع کسب و کار نوین و کارآفرینی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز بوده است.

طرح های پژوهشی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز

اساتید و اعضای هیات علمی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز
نام مرکز: مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: مازندران شهر: محمودآباد آدرس: مازندران - شهرستان محمودآباد - کیلومتر 10 جاده آمل به محمودآباد - تشبندان - مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز (کاپیک) وبسایت دانشگاه: http://capicharaz.areo.ir/ شماره تلفن: 01144782083-44782084-44782082 شماره فکس: 01144782092-44782091
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران