آرم مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور

مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: سیستان و بلوچستان

شهر: چابهار

مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر چابهار، استان سیستان و بلوچستان است. و در سال 1368 تاسیس شده است. در حال حاضر 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 18 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 7 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1399 پژوهشگران مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «SARGASSUM ILICIFOLIUM» و «جلبک دریایی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
18
کل مقالات ISI
7 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
11 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور

مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور تاکنون 18 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 4 مقاله ژورنالی و 14 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 7 مقاله توسط پژوهشگران مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
 • پوستر کنفرانس

  Selenium nanoparticle and selenomethionine as feed additives: effects on growth performance, hepatic enzymes' activity, mucosal immune parameters, liver histology, and appetite-related gene transcript in goldfish (Carassius auratus).

 • پوستر کنفرانس

  Metabolite profiling, histological and oxidative stress responses in the grey mullet, Mugil cephalus exposed to the environmentally relevant concentrations of the heavy metal, Pb (NO3)

 • پوستر کنفرانس

  The effects of marigold as natural carotenoids on scale chromatophores’ variations in blue gourami under different stocking densities

 • پوستر کنفرانس

  The effects of different hormonal treatments on the oocyte maturation in wild grey mullet (Mugil cephalus) collected from the iranian coastal waters of the Oman sea

 • پوستر کنفرانس

  Status of coral reef species at Chabahar Bay, Sistan and Baluchistan, Iran.

همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 19 مقاله مشترک با 12 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور

شرکای علمی اصلی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1399 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور در سال 1399 موضوع SARGASSUM ILICIFOLIUM و جلبک دریایی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور در سال 1399 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور بوده است.

طرح های پژوهشی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 11 طرح پژوهشی توسط مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

اخبار مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور
متاسفانه اخبار مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور در لیست اخبار خروجی در پایگاه اخبار علمی تاکنون ثبت نشده است. اخبار علمی بزرگترین و جامعترین مرجع انتشار اخبار دانشگاهی و پژوهشی کشور است که به صورت آنلاین بیش از یکهزار دانشگاه و پژوهشگاه کشور را رصد نموده و اخبار لحظه ای را در اختیار پژوهشگران قرار میدهد.
آرم اخبارعلمی
افراد مهم علمی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور

اساتید و اعضای هیات علمی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور
نام مرکز: مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: سیستان و بلوچستان شهر: چابهار آدرس: وبسایت دانشگاه: شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران