آرم انستیتو پاستور ایران

انستیتو پاستور ایران

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

انستیتو پاستور ایران یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1299 تاسیس شده است. در حال حاضر 209 دانشجو و 150 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1414 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.انستیتو پاستور ایران صاحب امتیاز و ناشر 3 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط انستیتو پاستور ایران برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 8396 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از انستیتو پاستور ایران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران انستیتو پاستور ایران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «DISEASE MANAGEMENT» و «PANDEMICS» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1414
کل مقالات ISI
8396 مقاله
کل مجلات
3 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
209 نفر
کل اساتید
150 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ انستیتو پاستور ایران

نمودار مقابل رتبه (Rank) انستیتو پاستور ایران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات انستیتو پاستور ایران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی انستیتو پاستور ایران

انستیتو پاستور ایران تاکنون 1414 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 694 مقاله ژورنالی و 720 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات انستیتو پاستور ایران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از انستیتو پاستور ایران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات انستیتو پاستور ایران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی انستیتو پاستور ایران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 8396 مقاله توسط پژوهشگران انستیتو پاستور ایران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط انستیتو پاستور ایران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های انستیتو پاستور ایران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط انستیتو پاستور ایران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط انستیتو پاستور ایران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران انستیتو پاستور ایران ناشر 3 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای انستیتو پاستور ایران که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری انستیتو پاستور ایران
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری انستیتو پاستور ایران با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی انستیتو پاستور ایران شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط انستیتو پاستور ایران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1552 مقاله مشترک با 174 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران انستیتو پاستور ایران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی انستیتو پاستور ایران

شرکای علمی اصلی انستیتو پاستور ایران طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران انستیتو پاستور ایران ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی انستیتو پاستور ایران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان انستیتو پاستور ایران در سال 1402 موضوع DISEASE MANAGEMENT و PANDEMICS می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی انستیتو پاستور ایران در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان انستیتو پاستور ایران بوده است.

طرح های پژوهشی انستیتو پاستور ایران*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که انستیتو پاستور ایران به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط انستیتو پاستور ایران انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی انستیتو پاستور ایران

اساتید و اعضای هیات علمی انستیتو پاستور ایران که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی انستیتو پاستور ایران

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با انستیتو پاستور ایران
نام مرکز: انستیتو پاستور ایران نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: خیابان پاستور- پلاک 69- کد پستی :1316943551 وبسایت دانشگاه: http://fa.pasteur.ac.ir/ شماره تلفن: 021-66953311-20 شماره فکس: 021-66465132
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران