آرم موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس

موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: آذربايجان شرقى

شهر: تبريز

موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس یک موسسه غیرانتفاعی در شهر تبريز، استان آذربايجان شرقى است. و در سال 1388 تاسیس شده است. در حال حاضر 420 دانشجو و 60 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 149 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس برگزار شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «حاکمیت شرکتی» و «کمیته حسابرسی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
149
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
420 نفر
کل اساتید
60 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس

موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس تاکنون 149 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 19 مقاله ژورنالی و 130 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • چهارمين كنفرانس ملي پژوهش هاي كاربردي در تربيت بدني، علوم ورزشي و قهرماني

  چهارمين كنفرانس ملي پژوهش هاي كاربردي در تربيت بدني، علوم ورزشي و قهرماني

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس ملي نقش حسابداري،اقتصاد و مديريت

  اولين كنفرانس ملي نقش حسابداري،اقتصاد و مديريت

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 43 مقاله مشترک با 16 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس

شرکای علمی اصلی موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1398 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس در سال 1398 موضوع حاکمیت شرکتی و کمیته حسابرسی می باشد.

طرح های پژوهشی موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس
نام مرکز: موسسه آموزش عالی علم و فنآوری شمس نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: آذربايجان شرقى شهر: تبريز آدرس: تبریز - یاغچیان - خیابان نور - خیابان مائده کدپستی: 5169659779 وبسایت دانشگاه: http://shamsist.ac.ir/ شماره تلفن: 041-33863474 شماره فکس: 041-33863474
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران