آرم پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 1349 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 481 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «علم سنجی» و «ارزیابی سیاست علم و فناوری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
481
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکنون 481 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 12 مقاله ژورنالی و 469 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 296 مقاله مشترک با 75 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 1397 موضوع علم سنجی و ارزیابی سیاست علم و فناوری می باشد.

اعضای هیأت علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات
نام مرکز: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران، انتهای خیابان کارگر شمالی، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) وبسایت دانشگاه: https://www.itrc.ac.ir/ شماره تلفن: 02184977300 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران