آرم دانشگاه علم و فرهنگ

دانشگاه علم و فرهنگ

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه علم و فرهنگ یک موسسه غیرانتفاعی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1372 تاسیس شده است. در حال حاضر 6940 دانشجو و 60 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2462 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علم و فرهنگ صاحب امتیاز و ناشر 7 مجله تخصصی است و تا کنون 25 همایش توسط دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 17 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علم و فرهنگ را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه علم و فرهنگ بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «STORYTELLING» و «STORYTELLING» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2462
کل مقالات ISI
17 مقاله
کل مجلات
7 ژورنال
کل کنفرانسها
25 همایش
کل دانشجویان
6940 نفر
کل اساتید
60 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ دانشگاه علم و فرهنگ

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علم و فرهنگ را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علم و فرهنگ در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علم و فرهنگ

دانشگاه علم و فرهنگ تاکنون 2462 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 807 مقاله ژورنالی و 1655 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علم و فرهنگ را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علم و فرهنگ نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علم و فرهنگ دسترسی داشته باشید.

نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علم و فرهنگ

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 17 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علم و فرهنگ در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علم و فرهنگ را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علم و فرهنگ

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علم و فرهنگ را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 25 همایش توسط دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علم و فرهنگ ناشر 7 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علم و فرهنگ که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علم و فرهنگ
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علم و فرهنگ با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  1
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  0
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  1


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علم و فرهنگ در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1750 مقاله مشترک با 231 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علم و فرهنگ با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه علم و فرهنگ

شرکای علمی اصلی دانشگاه علم و فرهنگ طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه علم و فرهنگ ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علم و فرهنگ به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علم و فرهنگ در سال 1403 موضوع STORYTELLING و STORYTELLING می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علم و فرهنگ در سال 1403 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علم و فرهنگ بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه علم و فرهنگ*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه علم و فرهنگ به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه علم و فرهنگ انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه علم و فرهنگ

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علم و فرهنگ که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و فرهنگ

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه علم و فرهنگ
نام مرکز: دانشگاه علم و فرهنگ نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: تهران شهر: تهران آدرس: لوار اشرفی اصفهانی - نرسیده به پل اتوبان همت - خیابان شهید قموشی - خیابان بهار - دانشگاه علم و فرهنگ وبسایت دانشگاه: http://usc.ac.ir/ شماره تلفن: 44238171-5 شماره فکس: 44214750
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران