دانشگاه صنعتی شیراز در سال 1382 تاسیس شده است. در حال حاضر 1810 دانشجو و 120 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1793 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه صنعتی شیراز صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط دانشگاه صنعتی شیراز برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 23 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه صنعتی شیراز را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه صنعتی شیراز بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «عدم قطعیت» و «ahp» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1793
کل مقالات ISI
23 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
1810 نفر
کل اساتید
120 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه صنعتی شیراز

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه صنعتی شیراز را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه صنعتی شیراز در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه صنعتی شیراز

دانشگاه صنعتی شیراز تاکنون 1793 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 85 مقاله ژورنالی و 1708 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه صنعتی شیراز را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه صنعتی شیراز نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه صنعتی شیراز دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه صنعتی شیراز

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 23 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه صنعتی شیراز در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی شیراز را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
 • پوستر کنفرانس

  Low-Voltage-Driven Sensors Based on ZnO Nanowires for Room-Temperature Detection of NO

 • پوستر کنفرانس

  An automatic single-channel EEG-based sleep stage scoring method based on hidden Markov model.

 • پوستر کنفرانس

  On the inverse eigenvalue problem for a special kind of acyclic matrices

 • پوستر کنفرانس

  Stability analysis and stabilization of a class of discrete-time nonlinear switched systems with time-delay and affine parametric uncertainty

 • پوستر کنفرانس

  Observer-based H∞ finite-time controller for time-delay nonlinear one-sided Lipschitz systems with exogenous disturbances

همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه صنعتی شیراز

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه صنعتی شیراز را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط دانشگاه صنعتی شیراز برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين همايش ملي پيشرفتهاي معماري سازماني

  دومين همايش ملي پيشرفتهاي معماري سازماني

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي توسعه پايدار در راهسازي با رويكرد حفظ محيط زيست

  اولين همايش ملي توسعه پايدار در راهسازي با رويكرد حفظ محيط زيست

  مشاهده جزئیات
 • بيستمين كنفرانس اپتيك و فوتونيك و ششمين كنفرانس مهندسي و فناوري فوتونيك ايران

  بيستمين كنفرانس اپتيك و فوتونيك و ششمين كنفرانس مهندسي و فناوري فوتونيك ايران

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه صنعتی شیراز ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی شیراز در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 706 مقاله مشترک با 117 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه صنعتی شیراز با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه صنعتی شیراز به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه صنعتی شیراز در سال 1397 موضوع عدم قطعیت و ahp می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه صنعتی شیراز در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه صنعتی شیراز بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی شیراز
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شیراز در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز
 • سجاد جوکار
  سجاد جوکار دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران - زلزله دانشگاه صنعتی شیراز
ارتباط با دانشگاه صنعتی شیراز
نام مرکز: دانشگاه صنعتی شیراز نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: فارس شهر: شيراز آدرس: بلوار مدرس روبروی خیابان فضل آباد دانشگاه صنعتی شیراز-کد پستی ۱۳۸۷۶-۷۱۵۵۷ وبسایت دانشگاه: http://www.sutech.ac.ir شماره تلفن: ۰۷۱-۳۷۳۵۳۵۱۱- ۰۷۱-۳۷۳۵۴۵۰۰-۰۵ شماره فکس: ۰۷۱-۳۷۲۶۲۱۰۲
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران