آرم موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر

موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: خراسان رضوی

شهر: مشهد

موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر یک موسسه غیرانتفاعی در شهر مشهد، استان خراسان رضوی است. و در سال 1385 تاسیس شده است. در حال حاضر 1000 دانشجو و 100 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 99 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 5 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1400 پژوهشگران موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «بیگانه گرایی مصرف کننده» و «قصد خرید محصولات خارجی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
99
کل مقالات ISI
5 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
1000 نفر
کل اساتید
100 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر

موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر تاکنون 99 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 14 مقاله ژورنالی و 85 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 5 مقاله توسط پژوهشگران موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
 • پوستر کنفرانس

  Polishing low-biodegradable and saline industrial effluent in a full-scale horizontal subsurface flow constructed wetland: evaluation of bio-treatability and predictive power of kinetic models.

 • پوستر کنفرانس

  Recovery and extraction of polyhydroxyalkanoates (PHAs)

 • پوستر کنفرانس

  Performance of full-scale coagulation-flocculation/DAF as a pre-treatment technology for biodegradability enhancement of high strength wastepaper-recycling wastewater

 • پوستر کنفرانس

  Performance of full-scale coagulation-flocculation/DAF as a pre-treatment technology for biodegradability enhancement of high strength wastepaper-recycling wastewater.

 • پوستر کنفرانس

  A technical model for reclaimed water reuse in agricultural irrigation: a case study in Kordkuy, Iran

همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 58 مقاله مشترک با 24 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر

شرکای علمی اصلی موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1400 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر در سال 1400 موضوع بیگانه گرایی مصرف کننده و قصد خرید محصولات خارجی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر در سال 1400 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر بوده است.

طرح های پژوهشی موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر
نام مرکز: موسسه غیر انتفاعی خردگرایان مطهر نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: خراسان رضوی شهر: مشهد آدرس: بلوار وکیل آباد- بلوار کوثر- نبش کوثر ۴۵ - پلاک ۲ وبسایت دانشگاه: http://www.motahar.ac.ir/ شماره تلفن: 051-38842227 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران