آرم سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. در حال حاضر 200 دانشجو و 100 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1288 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران صاحب امتیاز و ناشر 6 مجله تخصصی است و تا کنون 5 همایش توسط سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 60 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس» و «حلال» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1288
کل مقالات ISI
60 مقاله
کل مجلات
6 ژورنال
کل کنفرانسها
5 همایش
کل دانشجویان
200 نفر
کل اساتید
100 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

نمودار مقابل رتبه (Rank) سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران تاکنون 1288 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 197 مقاله ژورنالی و 1091 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 60 مقاله توسط پژوهشگران سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 5 همایش توسط سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران ناشر 6 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  1


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 877 مقاله مشترک با 135 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

شرکای علمی اصلی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1398 محورهای اصلی مقالات علمی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در سال 1398 موضوع لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس و حلال می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در سال 1398 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران بوده است.

طرح های پژوهشی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

اساتید و اعضای هیات علمی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
نام مرکز: سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: جاده قدیم کرج، سه راه شهریار، بعد از شهرک سعیدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقیقاتی عصر انقلاب وبسایت دانشگاه: http://www.irost.org/ شماره تلفن: 56276031,32 - 56276341 - 56276344 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران