آرم پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1366 تاسیس شده است. در حال حاضر 310 دانشجو و 48 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1367 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 2606 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «دامی» و «ژنوم» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1367
کل مقالات ISI
2606 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
310 نفر
کل اساتید
48 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری تاکنون 1367 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 362 مقاله ژورنالی و 1005 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 2606 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  1


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1325 مقاله مشترک با 173 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

شرکای علمی اصلی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری در سال 1402 موضوع دامی و ژنوم می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری بوده است.

طرح های پژوهشی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

اساتید و اعضای هیات علمی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری
نام مرکز: پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: اتوبان تهران -کرج،کیلومتر 15،شهرک علم و فناوری پژوهش ،بلوار پژوهش، پزوهشگاه ملی و مهندسی ژنتیک و زیست فناوری وبسایت دانشگاه: http://www.nigeb.ac.ir/ شماره تلفن: 44787301-10 شماره فکس: 44787399
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران