آرم سازمان نقشه برداری کشور

سازمان نقشه برداری کشور

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

سازمان نقشه برداری کشور در سال 1332 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 200 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.سازمان نقشه برداری کشور صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 13 همایش توسط سازمان نقشه برداری کشور برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از سازمان نقشه برداری کشور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران سازمان نقشه برداری کشور بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «میراث فرهنگی» و «پهپاد» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
200
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
13 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ سازمان نقشه برداری کشور

نمودار مقابل رتبه (Rank) سازمان نقشه برداری کشور را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات سازمان نقشه برداری کشور در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی سازمان نقشه برداری کشور

سازمان نقشه برداری کشور تاکنون 200 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2 مقاله ژورنالی و 198 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات سازمان نقشه برداری کشور را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از سازمان نقشه برداری کشور نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات سازمان نقشه برداری کشور دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی سازمان نقشه برداری کشور

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران سازمان نقشه برداری کشور در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط سازمان نقشه برداری کشور را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های سازمان نقشه برداری کشور

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط سازمان نقشه برداری کشور را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 13 همایش توسط سازمان نقشه برداری کشور برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای سازمان نقشه برداری کشور ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط سازمان نقشه برداری کشور در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 99 مقاله مشترک با 23 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران سازمان نقشه برداری کشور با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی سازمان نقشه برداری کشور به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان سازمان نقشه برداری کشور در سال 1397 موضوع میراث فرهنگی و پهپاد می باشد.

اعضای هیأت علمی سازمان نقشه برداری کشور
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی سازمان نقشه برداری کشور در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با سازمان نقشه برداری کشور
نام مرکز: سازمان نقشه برداری کشور نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: میدان آزادی، خیابان معراج، سازمان نقشه برداری کشور وبسایت دانشگاه: http://ncc.org.ir/ شماره تلفن: 66071163 شماره فکس: 66071141
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران