آرم دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی

دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: اصفهان

شهر: اصفهان

دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی در سال 1375 تاسیس شده است. در حال حاضر 1155 دانشجو و 45 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 189 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «امنیت» و «داده کاوی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
189
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
1155 نفر
کل اساتید
45 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی

دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی تاکنون 189 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 12 مقاله ژورنالی و 177 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 123 مقاله مشترک با 37 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی در سال 1397 موضوع امنیت و داده کاوی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی
ارتباط با دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی
نام مرکز: دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: اصفهان شهر: اصفهان آدرس: کدپستی: 4999981798 وبسایت دانشگاه: http://www.ashrafi.ac.ir/ شماره تلفن: 031-36502820-24 شماره فکس: 031-36502825
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران