آرم مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: خراسان رضوی

شهر: مشهد

مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان یک دانشگاه علوم پزشکی در شهر مشهد، استان خراسان رضوی است. و در سال 1389 تاسیس شده است. در حال حاضر 629 دانشجو و 19 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 186 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 46 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1401 پژوهشگران مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «دیابت» و «ایمنی غذا» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
186
کل مقالات ISI
46 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
629 نفر
کل اساتید
19 نفر
مساحت (مترمربع)
5,000
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان تاکنون 186 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 47 مقاله ژورنالی و 139 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 46 مقاله توسط پژوهشگران مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 143 مقاله مشترک با 32 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

شرکای علمی اصلی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1401 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان در سال 1401 موضوع دیابت و ایمنی غذا می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان در سال 1401 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان بوده است.

طرح های پژوهشی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

اساتید و اعضای هیات علمی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان
نام مرکز: مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: خراسان رضوی شهر: مشهد آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، نبش لادن ۳- کد پستی : ۹۱۷۹۶۶۶۷۶۹ وبسایت دانشگاه: https://www.varastegan.ac.ir/ شماره تلفن: 051-35091160 شماره فکس: 051 - 35091172
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران