آرم موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در سال 1381 تاسیس شده است. در حال حاضر 500 دانشجو و 36 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 206 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مسیولیت مدنی» و «رضایت شغلی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
206
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
500 نفر
کل اساتید
36 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی تاکنون 206 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 52 مقاله ژورنالی و 154 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 143 مقاله مشترک با 46 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در سال 1397 موضوع مسیولیت مدنی و رضایت شغلی می باشد.

اعضای هیأت علمی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی
نام مرکز: موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: نیاوران ، جمال آباد ، خیابان مختار عسگری ، پلاک 6- کد پستی: 1978911114 وبسایت دانشگاه: https://www.imps.ac.ir شماره تلفن: 021- 22801900 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران