آرم دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: مازندران

شهر: سارى

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سال 1353 تاسیس شده است. در حال حاضر 3500 دانشجو و 237 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 4821 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری صاحب امتیاز و ناشر 5 مجله تخصصی است و تا کنون 8 همایش توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1045 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «برنج» و «قزل آلای رنگین کمان» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
4821
کل مقالات ISI
1045 مقاله
کل مجلات
5 ژورنال
کل کنفرانسها
8 همایش
کل دانشجویان
3500 نفر
کل اساتید
237 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری تاکنون 4821 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 293 مقاله ژورنالی و 4528 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1045 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 8 همایش توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • همايش ملي راهبردهاي مديريت منابع آب و چالش هاي زيست محيطي

  همايش ملي راهبردهاي مديريت منابع آب و چالش هاي زيست محيطي

  مشاهده جزئیات
 • پنجمين همايش ملي تغيير اقليم و گاهشناسي درختي در اكوسيستم هاي خزري

  پنجمين همايش ملي تغيير اقليم و گاهشناسي درختي در اكوسيستم هاي خزري

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي مديريت منابع آب اراضي ساحلي

  اولين همايش ملي مديريت منابع آب اراضي ساحلي

  مشاهده جزئیات
 • همايش ملي آبزي پروري و اكوسيستم آبي پايدار

  همايش ملي آبزي پروري و اكوسيستم آبي پايدار

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش ملي بهينه سازي زنجيره توليد، توزيع و مصرف در صنايع غذايي

  دومين همايش ملي بهينه سازي زنجيره توليد، توزيع و مصرف در صنايع غذايي

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين كنفرانس بين المللي چالش هاي زيست محيطي و گاهشناسي درختي

  چهارمين كنفرانس بين المللي چالش هاي زيست محيطي و گاهشناسي درختي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ناشر 5 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 2149 مقاله مشترک با 193 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سال 1397 موضوع برنج و قزل آلای رنگین کمان می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
ارتباط با دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
نام مرکز: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: مازندران شهر: سارى آدرس: ساری – کیلومتر 9 جاده دریا- دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری – کدپستی 4818168984  - صندوق پستی 578 وبسایت دانشگاه: http://sanru.ac.ir شماره تلفن: 011-33687901-5 ,33687574-6 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران