آرم پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری

پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری در سال 1398 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 312 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مدلسازی عددی» و «جریان در رودخانه» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
312
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری

پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری تاکنون 312 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 30 مقاله ژورنالی و 282 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 193 مقاله مشترک با 45 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری در سال 1397 موضوع مدلسازی عددی و جریان در رودخانه می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری بوده است.

اعضای هیأت علمی پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری
نام مرکز: پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: وبسایت دانشگاه: شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران