آرم مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران

مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران در سال 1398 تاسیس شده است. در حال حاضر 50 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 82 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1396 پژوهشگران مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تهویه مطبوع واگن» و «دریچه توزیع هوا» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
82
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
50 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران

مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران تاکنون 82 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1 مقاله ژورنالی و 81 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 39 مقاله مشترک با 11 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1396 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران در سال 1396 موضوع تهویه مطبوع واگن و دریچه توزیع هوا می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران در سال 1396 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران بوده است.

اعضای هیأت علمی مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران
نام مرکز: مرکز تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی ایران نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: میدان آرژانتین، ابتدای بزرگراه آفریقا، اراضی عباس آباد، ساختمان راه آهن ج.ا.ا، طبقه دوازدهم غربی وبسایت دانشگاه: http://rtc.rai.ir/ شماره تلفن: ۵۵۱۲۷۶۰۰ – ۵۵۱۲۷۶۰۱ – ۵۵۱۲۷۶۰۲ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران