آرم پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری

پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری در سال 1372 تاسیس شده است. در حال حاضر 36 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1406 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 203 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «بوشهر» و «قوس» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1406
کل مقالات ISI
203 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
36 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری

پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری تاکنون 1406 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 29 مقاله ژورنالی و 1377 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 203 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1015 مقاله مشترک با 134 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری در سال 1397 موضوع بوشهر و قوس می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری بوده است.

اعضای هیأت علمی پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری
نام مرکز: پژوهشکده تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران - پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری وبسایت دانشگاه: http://abkhiz.areo.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران