آرم دانشگاه جیرفت

دانشگاه جیرفت

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: کرمان

شهر: جيرفت

دانشگاه جیرفت در سال 1368 تاسیس شده است. در حال حاضر 4071 دانشجو و 189 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 847 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه جیرفت صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 5 همایش توسط دانشگاه جیرفت برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 215 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه جیرفت را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه جیرفت بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «پساب پرورش ماهی» و «توسعه پایدار» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
847
کل مقالات ISI
215 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
5 همایش
کل دانشجویان
4071 نفر
کل اساتید
189 نفر
مساحت (مترمربع)
2,000,000
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه جیرفت

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه جیرفت را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه جیرفت در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه جیرفت

دانشگاه جیرفت تاکنون 847 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 83 مقاله ژورنالی و 764 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه جیرفت را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه جیرفت نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه جیرفت دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه جیرفت

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 215 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه جیرفت در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه جیرفت را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه جیرفت

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه جیرفت را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 5 همایش توسط دانشگاه جیرفت برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين همايش بين المللي و سومين همايش ملي كشاورزي، محيط زيست و امنيت غذايي

  دومين همايش بين المللي و سومين همايش ملي كشاورزي، محيط زيست و امنيت غذايي

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش بين المللي و دومين همايش ملي كشاورزي،محيط زيست و امنيت غذايي

  اولين همايش بين المللي و دومين همايش ملي كشاورزي،محيط زيست و امنيت غذايي

  مشاهده جزئیات
 • نخستين همايش ملي توسعه در علوم و صنايع شيميايي

  نخستين همايش ملي توسعه در علوم و صنايع شيميايي

  مشاهده جزئیات
 • نخستين همايش ملي نقش مواد معدني و ويتامين ها در تغذيه و سلامت انسان، دام، طيور و آبزيان

  نخستين همايش ملي نقش مواد معدني و ويتامين ها در تغذيه و سلامت انسان، دام، طيور و آبزيان

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي كشاورزي، محيط زيست و امنيت غذايي

  اولين همايش ملي كشاورزي، محيط زيست و امنيت غذايي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه جیرفت ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه جیرفت در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 396 مقاله مشترک با 79 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه جیرفت با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه جیرفت به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه جیرفت در سال 1397 موضوع پساب پرورش ماهی و توسعه پایدار می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه جیرفت در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه جیرفت بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه جیرفت

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه جیرفت
ارتباط با دانشگاه جیرفت
نام مرکز: دانشگاه جیرفت نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: کرمان شهر: جيرفت آدرس: جیرفت، کیلومتر 8 جاده بندر عباس، دانشگاه جیرفت-کد پستی: 7867161167 وبسایت دانشگاه: http://www.ujiroft.ac.ir شماره تلفن: (034) 43347061-2 شماره فکس: (034) 43347065
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران